Si Këmbët më të mira të flokeve V Këmbët e restorantit prej hekuri prej çeliku Mobilje për ngrënie në tryezë për kafe |GELAN Prodhuesi dhe Fabrika |GeLan

Këmbët e flokeve V Këmbët e restorantit prej hekuri prej çeliku Mobilje për ngrënie tavoline për kafe

Përshkrim i shkurtër:

E thjeshtë për t'u instaluarkëmbët e tavolinës së kafesë me kapëse flokësh.Kllapa e montimit është e para-shpuar me vrima për montim të shpejtë.

Me një pamje moderne të hijshme, të mesit të shekullit, këmbët tona industriale të tavolinës janë ideale për tavolina, stola dhe çdo pjesë të mobiljeve në mes!

Këto janë me cilësi të lartëkëmbët e flokëvebërë prej 1/2” çeliku të fortë të mbështjellë në të ftohtë, për këmbë ka 3 rrugë të vështira.Këmbët e rënda vijnë me një shtresë të zezë saten të veshur me pluhur dhe do të mbështesin deri në 300 lbs.

Shitje e nxehtë:Këmbët e tavolinës në formë v,këmbë tavoline çeliku me porosi


Detajet e produktit

Përshtatje

Etiketat e produktit

Këmbë flokësh me shumicë të lirë Rrumbullakët UV prej hekuri çeliku Restoranti stol metalik për ngrënie Mobilje kafeje Tavolinë këmbë flokësh

Përshkrimi i këmbëve të flokëve

Madhësia: H: 4 - 40 inç, 2 ose 3 shufra, Trashësia: 10 ose 12 mm

Karakteristikat:

Këmbët e mobiljeve janë bërë nga një shufër dyshe e hollë, e thjeshtë dhe moderne, e përshtatshme për tavolinën dhe karriget tuaja.Tëkëmbët e tavolinës metalikejanë të mbuluara me një shtresë të zezë, e cila është e papërshkueshme nga ndryshkja, me shumë stil dhe asnjëherë jashtë modës.

Me një pamje moderne, të hijshme, të mesit të shekullit, këmbët tona industriale të tavolinës janë të përshtatshme për tavolina, stola dhe çdo pjesë të mobiljeve në mes!Të përfunduara me teknologjinë e veshjes me pluhur, këmbët janë me shkëlqim dhe të lëmuara në prekje.

Këmbë tavoline prej metali prej çeliku të papërpunuar DIY të përshtatshme për tavolina kafeje, tavolina moderne, komodina, stole, madje edhe karrige, etj.Multifunksionalekëmbët e flokëve të mobiljeve.

Vrima të shpuara paraprakisht në secilën këmbë për instalim të lehtë dhe të përshtatshëm në pllakën e montimit.

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/
hairpin coffee table legs

përshkrim i produktit

Emri i produktit Këmbët e flokëve
Aplikacion tabela
ngjyrë E zezë, e papërpunuar, e bardhë, e kuqe, blu, e verdhë
Materiali hekuri
Pesha neto 1.8 kg
Veçoritë Stili në modë
Madhësia e produkteve H: 4-40 inç, 2 ose 3 shufra, Trashësia: 10 ose 12 mm
Përfundo Veshje me pluhur
Stili: moderne
paketë 4 copë/ctn
MOQ 200 copë
Kushtet e pagesës T/T, Western Union, Cash
Koha e mostrës 7-15 ditë
Koha e dërgimit 15-30 ditë

Më shumë tavolina të bëra me këmbë metalike për tavolinë ngrënieje.

Këmba metalike përdoret në pajisjet e mobiljeve si këmbët e divanit, këmbët e shtratit, këmbët e kabinetit, etj.

metal-hairpin-legs1 (1)
https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/
https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/
https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

Furnizuesit e këmbëve të tavolinës

Kompania jonë është një prodhues profesional për të prodhuar produkte harduerësh me cilësi të mesme dhe të lartë me teknika profesionale, kredi të shkëlqyeshme për 22 vjet. Produktet kryesore janë këmbët e divanit (këmbët e divanit) dhe këmbët e tavolinës, korniza e tavolinës, këmbët e kabinetit, këmbët e krevatit, pjesët lidhëse , mbështetëse koke divani dhe pajisje të tjera mobiljesh, dhe mirëpresim të personalizoni të gjitha llojet e produkteve harduerike.

Më kontaktoni, do të mund të merrni mostra falas

Njerëzit pyesin gjithashtu

Si të stabilizoni këmbët metalike të tavolinës

Një mënyrë tjetër është: shtimi i tre shufrave mbështetëse për të lidhur dy këmbë, dy për anën e sipërme, një për anën e poshtme, kjo gjithashtu bën qëtavoline e qëndrueshme.

Lexoni më shumë lajme


https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shërbime të personalizuara të ofruara nga shitësi

  products details

  products details1

  products details2

  products details3

  products details4

  products details5

  products details6

  Dërgoni një kërkesë për të më kontaktuar, do të jeni në gjendje të merrni Mostra Falas

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë