производ

Хардверот GeLan обезбедува стотици метални ногарки за мебел.Околу 60% се ногарки на каучот, 30% се ногарки за маса и 10% се рамки за маса.Достапни ви се широк спектар на .метални опции за троседот/ногарките за маса, како што се фиба, триаголник и заострени.Можете исто така да изберете од маса, софа и кабинет.Како и од метал, не'рѓосувачки челик и .Метални ногарки за софа може да се користат дома, канцеларија или дневна соба.

метални ногарки за мебел

Металните ногарки за мебел обезбедуваат стилски избор за модерен мебел или обезбедуваат модерно чувство за традиционалните софи и столови.Различни форми претставуваат различни стилови, вклучувајќи заострени нозе, тркалезни нозе и шноли.Овие висококвалитетни ногарки за мебел се многу погодни за кауч, трпезариски маси, кабинети, масички за кафе и друг мебел.Изработени од железо или нерѓосувачки челик.Направете различни големини за да одговараат на вашиот мебел.Обезбедени се низа изборни големини за да се осигури дека нашите ногарки за мебел може да се инсталираат на целиот мебел.

ЗА НАС

Нашата компанија е професионален добавувач на метални ногарки за мебел за производство на средно и висококвалитетни хардверски производи со професионални техники, одличен кредит за 22 години.

GeLan Industrial Co., Ltd. ефабрикисо 20 годишно искуство во производство на хардверски ногарки.Се наоѓа во индустриската зона Ксијанан, градот Јуанжу, округот Болуо, градот Хуижоу.Близу е до три големи градови - Хуиџоу, Донгуан и провинцијата Шенжен.Транспортот е многу удобен.Во моментов, имаме 6000 квадратни метри фабрички згради.Главните производи сеногарки на софата(нозете на каучот) иногарки за маса,рамка за маса, стапала за кабинет, стапала за кревет, спојни парчиња, потпирачи за глава на софата и друг хардвер за мебел и добредојде наприспособетеСите видови наметални ногарки за мебел.Пазарната мрежа ги покрива Европа, САД, Јапонија и домашните познати претпријатија.

Истакнати производи

Барате економични, стабилни и цврсти метални ногарки за мебел?Истражете ги најдобрите метални стапала за мебел на GELAN.Имаме различни видови стапала, како што се модерни метални ногарки за троседот, ногарки за маса од леано железо, ногарки за фиба или челични ногарки за маса!ГЕЛАН е добавувач на метални ногарки за мебел, купувањето стапала за мебел има предност во цената и гарантирање на квалитет.Исто така, може да се приспособи според вашите барања.GELAN има разновидни метални ногарки за избор, вклучувајќи метални ногарки за масичка за кафе, ногалки за мебел од нерѓосувачки челик и железни ногарки за биро.Можете да изберете различни стилови и типови на рамка за маса, ногарки за маса и ногарки за софа, за лесно да го приспособите мебелот и да изгледате токму она што го сакате.Нозете на металната маса (софа) се цврсти и издржливи, обезбедувајќи голема поддршка за вашите работи.Металните ногарки на маса изгледаат одлично под маси за кафе, бироа и работни маси.

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја