produkt

Pajisjet GeLan ofrojnë qindra këmbë mobiljesh metalike.Rreth 60% janë këmbë divane, 30% janë këmbë tavoline dhe 10% janë korniza tavoline.Një shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të divanit/këmbëve tavoline .metal janë në dispozicion për ju, të tilla si kapëse flokësh, trekëndësh dhe konike.Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga tavolina, divani dhe kabineti.Këmbët e divanit nga metali, inoksi dhe .Metal mund të përdoren në shtëpi, zyrë ose dhomë ndenjeje.

këmbët e mobiljeve metalike

Këmbët e mobiljeve metalike ofrojnë një zgjedhje elegante për mobiljet moderne, ose ofrojnë një ndjenjë moderne për divanet dhe karriget tradicionale.Forma të ndryshme përfaqësojnë stile të ndryshme, duke përfshirë këmbët e ngushta, këmbët e rrumbullakëta dhe këmbët e flokëve.Këto këmbë mobiljesh të cilësisë së lartë janë shumë të përshtatshme për divan, tavolina ngrënieje, dollapë, tavolina kafeje dhe mobilje të tjera.Bërë prej hekuri ose çelik inox.Bëni madhësi të ndryshme për t'iu përshtatur mobiljeve tuaja.Një seri madhësish opsionale ofrohen për të siguruar që këmbët tona të mobiljeve të mund të instalohen në të gjitha mobiljet.

PËR NE

Kompania jonë është një furnizues profesionist i këmbëve të mobiljeve metalike për të prodhuar produkte harduerike me cilësi të mesme dhe të lartë me teknika profesionale, kredi të shkëlqyera për 22 vjet.

GeLan Industrial Co., Ltd. është njëfabrikatme përvojë 20 vjeçare në prodhimin e harduerit të këmbëve të mobiljeve.Ndodhet në Zonën Industriale Xia'nan, Yuanzhou Town, Boluo County, Huizhou City.Është afër tre qyteteve kryesore - Huizhou, Dongguan dhe provincën Shenzhen.Transporti është shumë i përshtatshëm.Aktualisht, ne kemi 6000 metra katror të ndërtesave të fabrikës.Produktet kryesore janëkëmbët e divanit(këmbët e divanit) dhekëmbët e tavolinës,kornizë tavoline, këmbët e kabinetit, këmbët e krevatit, pjesët lidhëse, mbështetësit e kokës së divanit dhe pajisje të tjera mobiljesh, dhe mirë se vini nëpersonalizojtë gjitha llojet ekëmbët e mobiljeve metalike.Rrjeti i tregut mbulon Evropën, Shtetet e Bashkuara, Japoninë dhe ndërmarrjet vendase të njohura.

Produktet e veçuara

Po kërkoni këmbë mobiljesh metalike ekonomike, të qëndrueshme dhe të forta?Eksploroni këmbët më të mira të mobiljeve metalike në GELAN.Kemi lloje të ndryshme këmbësh, si këmbët moderne të divanit prej metali, këmbë tavoline prej gize, këmbë flokësh ose këmbë tavoline prej çeliku!GELAN është një furnizues i këmbëve të mobiljeve metalike, blerja e këmbëve të mobiljeve ka një avantazh çmimi dhe sigurimin e cilësisë.Mund të personalizohet gjithashtu sipas kërkesave tuaja. GELAN ka një shumëllojshmëri Këmbë mobiljesh metalike për të zgjedhur, duke përfshirë këmbët metalike të tavolinës së kafesë, këmbët e mobiljeve prej çelik inox dhe këmbët e tavolinës prej hekuri.Ju mund të zgjidhni stile dhe lloje të ndryshme të kornizave të tavolinës, këmbët e tavolinës dhe këmbët e divanit, në mënyrë që të personalizoni lehtësisht mobiljet dhe të duken saktësisht atë që dëshironi.Këmbët e tavolinës (divanit) metalik janë të forta dhe të qëndrueshme, duke ofruar shumë mbështetje për sendet tuaja.Këmbët e tavolinës metalike duken të shkëlqyera nën tavolina kafeje, tavolina dhe tavolina pune.

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë