Црни ногарки за софа прскање на стапалата за мебел Италија едноставни лесни луксузни ногарки за троседот

Краток опис:

Вашиот дом ја одразува вашата личност!Користете висококвалитетни и уникатни ногарки за мебел и ногарки за маса за да го направите вашиот дом да изгледа поблагородно и елегантно.

КористетеЦрни нозе на софатаза различни проекти, додајте индустриска атмосфера на традиционалните ногарки за софата или додајте модерна атмосфера на ретро столовите.

Нашиот Нозе на троседот се направени од висококвалитетен метал, кој е цврст и издржлив.

Жешка распродажба:златни метални ногарки за маса,ногарки на биро


Детали за производот

Прилагодување

Ознаки на производи

Електростатско прскање на стапалата за мебел, обложени со прашок, Италија едноставни лесни луксузни ногалки за троседот

Опис на црни нозе на софата

Големина на цевка: H180*DIA20mm Големина на плоча:70*70*3мм

Карактеристики:

погоден за секаков вид мебел, како тросед, масичка, маса, кревет, кабинет за ТВ, кабинет за бања, клупа, ормар итн.

Кабинетотногарки за софа масасо претходно издупчени дупки и завртки за монтирање за брза и лесна инсталација.

Нашите ногарки за кабинети за бања се изработени од висококвалитетен метал, кој е цврст и издржлив.

ПовршинатаТретманот е обложен со црна боја/мат црн правшто не е лесно да рѓосува, а лесно се чисти и одржува.

Разумна цена, сигурна фабрика со повеќе од 20 години искуство, дон'т двоумете се да не контактирате.

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

Опис на производот

Име на производ Црни нозе на софата
Апликација софа, кревет, маса
боја црна
Материјал железо
Големина на чинија 70*70*3мм
Карактеристики Модерен стил
Големина на производи H180mm
Заврши Обложена во прав
Стил: модерен
пакет 20 парчиња/ctn
MOQ 1000 парчиња
Термин на плаќање T/T, Western Union, Кеш
Време на примерок 7-15 ден
Време на испорака 15-30 ден

Применливи сценарија

Металното стапало се користи во хардверот за мебел, како што се стапалото на софата, стапалото за креветот, ногата на кабинетот итн.

sofa legs feet Applicable scenarios

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/


 • Претходно:
 • Следно:

 • Прилагодени услуги обезбедени од продавачот

  products details

  products details1

  products details2

  products details3

  products details4

  products details5

  products details6

  Испратете барање за да ме контактирате, ќе можете да добиете бесплатни примероци

  Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

  Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја