Mirë se vini në faqen tonë të internetit.

Këmbët e zeza të divanit që spërkasin këmbët e mobiljeve Italia këmbët e thjeshta të lehta luksoze të divanit | GELAN

Përshkrim i shkurtër:

Shtëpia juaj pasqyron personalitetin tuaj! Përdorni këmbët e mobiljeve të cilësisë së lartë dhe unike dhe këmbët e tavolinës për ta bërë shtëpinë tuaj të duket më fisnike dhe elegante.

Përdorni Këmbët e divanit të zi për projekte të ndryshme DIY, shtoni atmosferë industriale këmbëve tradicionale të tavolinës së divanit të kabinetit ose shtoni atmosferë moderne karrigeve retro.

Tona Këmbët e divanit janë prej metali të cilësisë së lartë, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm.

Shitje e nxehtë:këmbë tavoline prej metali ari,këmbët e tavolinës


Detajet e produktit

Përshtatje

Etiketat e produktit

Këmbët e mobiljeve me spërkatje elektrostatike të veshura me pluhur me porosi, këmbë të thjeshta të lehta luksoze italiane

Përshkrimi i këmbëve të divanit të zi

Madhësia e tubit:H180*DIA20mm Madhësia e pllakës:70*70*3mm

Karakteristikat:

i pershtatshem per te gjitha llojet e mobiljeve si divan, tavoline kafeje, tavoline, krevat, kabinet TV, dollap banjo, stol, dollap etj.

Kabineti këmbët e tavolinës së divanit me vrima të para-shpuara dhe vida montimi për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

Këmbët tona të kabinetit të banjës janë prej metali të cilësisë së lartë, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm.

Siperfaqja trajtimi është i lyer me nickle të zezë/i lyer me pluhur të zi mat e cila nuk është e lehtë për t'u ndryshkur, dhe e lehtë për t'u pastruar dhe mirëmbajtur.  

Çmimi i arsyeshëm, fabrikë e besueshme me më shumë se 20 vjet përvojë, dont hezitoni të na kontaktoni.

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

përshkrim i produktit

Emri i produktit Këmbët e divanit të zi
Aplikacion divan, krevat, tavolinë
ngjyrë e zezë
Materiali hekuri
Madhësia e pllakës 70*70*3 mm
Veçoritë Stili në modë
Madhësia e produkteve H180 mm
Përfundo E veshur me pluhur
Stili: moderne
paketë 20 copë/ctn
MOQ 1000 copë
Kushtet e pagesës T/T, Western Union, Cash
Koha e mostrës 7-15 ditë
Koha e dërgimit 15-30 ditë

Skenarët e zbatueshëm

Këmba metalike përdoret në pajisjet e mobiljeve si këmbët e divanit, këmbët e shtratit, këmbët e kabinetit, etj.

sofa legs feet Applicable scenarios

Njerëzit pyesin gjithashtu:


https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/black-sofa-legs-custom-powder-coated-electrostatic-spraying-furniture-feet-italy-simple-light-luxury-sofa-legs-product/


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shërbime të personalizuara të ofruara nga shitësi

  products details

  products details1

  products details2

  products details3

  products details4

  products details5

  products details6

  Dërgoni një kërkesë për të më kontaktuar, do të jeni në gjendje të merrni Mostra Falas

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni