Нозе за фиба V Железен челик ресторан Мебел за кафе за трпезарија Масичка за фиба Нозе

Краток опис:

Едноставно за инсталирањешнола нога на масичката.Доградата за монтирање е претходно издупчена со отвори за брзо склопување.

Со елегантен, модерен изглед од средината на векот, нашите индустриски ногарки за маса се идеални за работни маси, клупи и секое парче мебел помеѓу нив!

Овие се со висок квалитетфиба нозеизработен од 1/2” ладно валан цврст челик, по нога има 3 тврди патишта.Тешките ногарки доаѓаат со сатенска црн прав обложена завршница и ќе издржат до 300 фунти.

Жешка распродажба:ногарки за маса во форма на v,сопствени челични ногарки за маса


Детали за производот

Прилагодување

Ознаки на производи

Нозе за фиба на големо Евтини тркалезни УВ железни челик ресторани Метална клупа Мебел за трпезарија за кафе на маса Нозе за фиба

Опис на нозете на фиба

Големина: H: 4 - 40 инчи, 2 или 3 прачка, Дебелина: 10 или 12 мм

Карактеристики:

Ногарките за мебел се направени од тенка, едноставна и модерна двојна прачка, погодна за вашата маса и вашите столови.Наметални ногарки за масасе покриени со црн слој, кој е отпорен на 'рѓосување, многу стилски и никогаш не излегува од мода.

Со елегантен, модерен изглед од средината на векот, нашите индустриски ногарки за маса се погодни за работни маси, клупи и секое парче мебел помеѓу нив!Завршени со технологија за премачкување во прав, нозете се сјајни и мазни на допир.

Ногари за биро од необработен челик, погодни за масички за кафе, модерни маси, ноќни маси, столици, па дури и столици итн.Мултифункционаленшноли за мебел.

Претходно издупчени дупки во секоја нога за лесна и удобна инсталација во монтажната плоча.

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/
hairpin coffee table legs

Опис на производот

Име на производ Нозе за фиба
Апликација маса
боја Црна, сирова, бела, црвена, сина, жолта
Материјал железо
Нето маса 1,8 кг
Карактеристики Модерен стил
Големина на производи H: 4-40 инчи, 2 или 3 прачка, Дебелина: 10 или 12 mm
Заврши Облога во прав
Стил: модерен
пакет 4 парчиња/ctn
MOQ 200 парчиња
Термин на плаќање T/T, Western Union, Кеш
Време на примерок 7-15 ден
Време на испорака 15-30 ден

Повеќе маси направени со метални шноли за трпезариска маса.

Металното стапало се користи во хардверот за мебел, како што се стапалото на софата, стапалото за креветот, ногата на кабинетот итн.

metal-hairpin-legs1 (1)
https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/
https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/
https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

Добавувачи на ногарки за маса

Нашата компанија е професионален производител за производство на средно и висококвалитетни хардверски производи со професионални техники, одличен кредит за 22 години. Главните производи се ногарки на софата (нозе на каучот) и ногарки за маса, рамка за маса, стапала за кабинет, стапала за кревет, поврзувачки парчиња , потпирачи за глава на софата и друг хардвер за мебел и добредојде да ги приспособите сите видови хардверски производи.

Контактирајте ме, ќе можете да добиете бесплатни примероци

Луѓето исто така прашуваат

Како да се стабилизираат металните ногарки за маса

Друг начин е: додавање на три потпорни шипки за поврзување на две ногарки, две за горната страна, една за долната страна, ова исто така го правимаса стабилна.


https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/

https://www.furniturelegssupplier.com/hairpin-legs-v-iron-steel-restaurant-coffee-dining-furniture-table-hairpin-legs-gelan-product/


 • Претходно:
 • Следно:

 • Прилагодени услуги обезбедени од продавачот

  products details

  products details1

  products details2

  products details3

  products details4

  products details5

  products details6

  Испратете барање за да ме контактирате, ќе можете да добиете бесплатни примероци

  Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

  Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја